تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : رضا استادی
حوزه : اسلایدر, فرهنگ و جامعه
شماره : 8283
تاریخ : 20 اردیبهشت, 1400 :: 14:36
تصاویر آخرالزمانی در اطراف امامزاده صالح

سینما مثبت: شهرداری تهران یکی از نهادهای اجتماعی- فرهنگی است که با زندگی روزمره مردم سر و کار دارد و در هر دوره‌ای مدیران آن داعیه احترام به مردم، مشارکت مردم در اداره شهر،توجه به حقوق شهروندی و... را مطرح می‌کنند اما گاهی به سادگی رعایت این حقوق به امری فراموش شده در زندگی شهروندان تبدیل می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی خبری- تحلیلی سینما مثبت، آنچه در این تصاویر مشاهده می‌کنید پیش از این «پایانه تجریش» نام داشت که از آن اتوبوس‌هایی به مقصد نقاط مختلف شهر تهران از جمله میدان راه آهن،ازگل،درکه، جماران و... مسافر حمل می‌کرد اما امروز یکی از مخاطبان سینما مثبت هنگام رسیدن به تجریش و برای سوار شدن به اتوبوس‌های درکه با چنین منظره‌ای مواجه شده است. منظره‌ای که در آن زمین قبلی پایانه تجریش گویی شخم خورده و تصویری شبیه به فیلم‌های آخر الزمانی پیدا کرده است. نکته جالب توجه اینکه در اطراف این محدوده هیچ اثری از یک تکه پارچه یا دو کف دست بنر برای توضیح علت این مساله و نیز محل جایگزین برای سوار شدن به اتوبوس‌ها درج نشده است. همچنین این شهروند زمانی که عبارت پایانه تجریش را در فضای مجازی جست و جو کرد متوجه شد این پایانه طی طرحی از سوی شهرداری جمع آوری شده تا گره ترافیکی این محدوده مرتفع شود.

مسوولان شهرداری رسانه‌های مختلفی در اختیار دارند و البته خودشان نیز در فضای مجازی- از نوع رسمی و غیر رسمی- به شدت فعال هستند اما گاه در اجرای طرحی از این جنس که می‌تواند برای مردم غیر محلی گیج کننده باشد فراموش می‌کنند با بنری ساده اطلاع رسانی کنند حال آنکه معمولا شهرداری نهادی «دست به بنر» است و برای هر مناسبتی هزاران متر بنر را در نقاط مختلف شهر نصب می‌کند.

برای تماشای فیلم مرتبط با این خبر می‌توانید در «اینجا»کلیک کنید.

© 2021 تمام حقوق این سایت برای سینما پلاس محفوظ می باشد.