تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : رضا استادی
حوزه : اسلایدر, جشنواره سی و نهم فیلم فجر, خبر
شماره : 7798
تاریخ : 12 بهمن, 1399 :: 4:21
اطلاعیه سینما مثبت درباره پوشش خبری جشنواره 39 فیلم فجر

سینما مثبت: پایگاه اطلاع رسانی خبری ـ تحلیلی سینما مثبت امسال با نیروی انسانی حداقلی سی و نهمین جشنواره فیلم فجر را پوشش خواهد داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی خبری ـ تحلیلی سینما مثبت، تداوم حاکمیت ویروس کرونا در جهان در حالی روابط و مناسبات اجتماعی، اقتصادی،سیاسی و فرهنگی را تحت الشعاع قرار داده که همچنان چشم انداز روشنی از زوال آن به چشم نمی خورد. در کشور عزیزمان ایران از حماسه «شکست کرونا» که در ماههای اول توسط رسانه ها تبلیغ می شد عبور نکرده ایم و کرونا اثرات ویرانگری همچون جنگ داشته که شاید در سال های آینده پدیدار شود. اما این همه ماجرا نیست و بر اساس برخی شواهد، بهبود یافتگان کرونا ممکن است پس از درمان با انواع و اقسام بیماری های پنهان و موذی دیگر مواجه شوند. بر همین اساس و با توجه به مواردی همچون:

  1. فضای هیجانی غیرقابل کنترل حاکم بر جشنواره فیلم فجر
  2. حضور طولانی مدت افراد در کنار یکدیگر
  3. احترام دست اندرکاران سینما مثبت به زحمات خستگی ناپذیر و شبانه روزی کادر درمان
  4. و....

سینما مثبت رویداد فجر 39 را با حداقل نیروی انسانی پوشش خواهد داد. امیدواریم در فرصتی مناسب و با راه اندازی سالن های نمایش فیلم ها که نسبت به جشنواره می تواند شرایط کنترل شده تری داشته باشد، همراه با مردم به تماشای فیلم های مردمی و واقعی سینمای ایران بنشینیم و راوی لحظات شیرین سینمای ایران باشیم.

© 2022 تمام حقوق این سایت برای سینما پلاس محفوظ می باشد.