تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : رضا استادی
حوزه : اسلایدر, تلویزیون
شماره : 10236
تاریخ : 22 خرداد, 1401 :: 9:22
خرابکاری‌های صدا و سیما در نسخه جدید ولایت عشق

سینما مثبت: بازپخش سریال تلویزیونی ولایت عشق از شبکه یک سیما در روزهای اخیر با چند دسته گُل جالب از سوی تلویزیون همراه بوده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی خبری تحلیلی سینمامثبت، این سریال در سال ۱۳۷۹ از شبکه یک سیما پخش شد و به نسبت سریال تنهاترین سردار ساخته پیشین مهدی فخیم زاده کیفیت بهتری داشت و بازتاب‌های مثبتی را در زمان نمایش به همراه داشت. عنوان بندی اولیه این سریال نیز با صدای محمد أصفهانی بسیار جذاب بود اما حالا در بازپخش این سریال و بدون هیچ دلیل منطقی، عنوان بندی جدیدی برای سریال ساخته شده که در آن سکانس‌های انتخابی هیچ تناسبی با شعر و موسیقی ندارد و حتی در تعارض با این اشعار هم هست.

اما نکته عجیب‌تر در عنوان بندی درج نام مرحوم «رسول احدی» مدیر فیلمبرداری این سریال به صورت «رسول احمدی» است! گذشته از بی سوادی دست اندرکاران آماده سازی این سریال برای نمایش که احتمالا در عمرشان نام رسول احدی را نشنیده‌اند نکته جالب توجه این است که احتمالا هیچ یک از دست اندرکاران سریال و حتی مهدی فخیم زاده نیز این بازپخش جدید را ندیده‌اند که نسبت به این مساله تذکری به دست اندرکاران صدا و سیما بدهند. مرحوم رسول احدی در سال ۱۳۸۶ درگذشت.

سینما مثبت آماده انعکاس دیدگاه‌های افراد،سازمان‌ها و نهادهایی که نام آن‌ها در این مطلب آمده درباره مطلب مذکور است.

© 2022 تمام حقوق این سایت برای سینما پلاس محفوظ می باشد.