تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : رضا استادی
حوزه : اسلایدر, جشنواره چهل و یکم فیلم فجر, خبر
شماره : 10229
تاریخ : 19 خرداد, 1401 :: 13:39
دبیر جشنواره فیلم فجر وارد ساخت و ساز شده؟

سینما مثبت: با گذشت دو ماه از انتصاب مجتبی امینی به عنوان دبیر جشنواره چهل و یکم فیلم فجر خبری از فعالیت‌های او در این حوزه نیست اما ناگهان امروز امینی در یک رویداد صنعتی مشاهده شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی خبری- تحلیلی سینمامثبت،حوالی ساعت ۱۲ امروز پنج شنبه نوزدهم خرداد ماه مجتبی امینی دبیر چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر و تهیه کننده سریال گاندو با حضور در محل دائمی نمایشگاه بین المللی از سالن ۳۸ (سالن آلمان) دیدار کرد. این روزها نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه،حمام،سونا و استخر و دوازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگهای تزئینی، معدن، ماشین آلات و تجهیزات مربوطه در حال برگزاری است و سالن ۳۸ نیز محل قرارگیری شرکت‌های فعال در حوزه تولید سنگ‌های زینتی و ساختمانی است.

در این تصاویر که توسط خبرنگار سینمامثبت گرفته شده امینی به همراه فردی دیگر که هویت آن مشخص نیست در حال بازدید از نمایشگاه است. این رویداد تخصصی همواره مورد اقبال و توجه فعالان حوزه ساخت و ساز است و این احتمال وجود دارد امینی نیز وارد حوزه ساخت و ساز شده باشد و یا این حوزه جزو علاقه‌مندی‌های وی باشد.

همچنین از افرادی که از هویت فرد همراه امینی اطلاع دارند تقاضا می‌شود فرد همراه دبیر جشنواره را در بخش پیام‌های این مطلب معرفی نمایند.

سینما مثبت آماده انعکاس دیدگاه‌های افراد،سازمان‌ها و نهادهایی که نام آن‌ها در این مطلب آمده درباره مطلب مذکور است.

© 2022 تمام حقوق این سایت برای سینما پلاس محفوظ می باشد.