تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : رضا استادی
حوزه : اسلایدر, تلویزیون
شماره : 10089
تاریخ : 20 اردیبهشت, 1401 :: 9:26
این فرزند شهید صدا و سیما را متحول می‌کند؟

سینما مثبت: رییس سازمان صدا و سیما پس از گذشت هفت ماه از حضور در ریاست این سازمان، با صدور حکمی معاون سیما را تغییر داد و محسن برمهانی از نیروهای نزدیک به طیف ارزشی را جایگزین حمید رضا شاه آبادی کرد. نکته قابل تامل این است که برمهانی فرزند شهید است و پدرش از شهدای نیروی هوایی است که در سال‌های دفاع مقدس به شهادت رسیده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی خبری- تحلیلی سینمامثبت، برمهانی از افراد نزدیک به مرحوم نادر طالب زاده بوده که پیش از این در مسوولیت‌هایی همچون:مدیرکل تأمین و رسانه‌ بین‌الملل صدا و سیما،دبیری شورای فیلم و سریال سازمان صداوسیما، مسئولیت کمیته تأمین و پخش ستاد انتخابات سازمان صداوسیما، عضویت در کمیته بازرگانی فیلم سینمایی سازمان صداوسیما، مسئولیت کمیته تأمین و پخش ستاد انتخابات سازمان صداوسیما، عضویت در شورای ارزیابی برنامه های شبکه‌ پرس‌تی‌وی، مدیریت مرکز بین‌الملل هنر و رسانه سازمان اوج، عضویت در شورای برگزاری و سیاست‌گذاری کنفرانس افق نو در بیروت و...را تجربه کرده است. او دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد تهیه کنندگی سازمان صداوسیماست و از این جهت نیرویی درون سازمانی محسوب می‌شود.

برخلاف انتصاب جبلی که رسانه‌ها با هیجان و ذوق زدگی با خبر آن مواجه شدند، اینبار رسانه‌ها واکنشی خنثی به انتصاب برمهانی نشان دادند زیرا جبلی در هفت ماه گذشته با وجود امیدواری‌های فراوان، تغییری جدی در صدا و سیما را رقم نزد و به جز فعالیت‌های مقطعی این رسانه همچنان همان مسیر گذشته را طی کرد. بر همین أساس توقع ایجاد تغییر و تحول در هزارتوهای تلویزیون و شبکه‌هایی که طی چهار دهه گذشته بر أساس یک دست فرمان مشخص پیش رفته‌اند از فردی جوان مانند برمهانی کمی سخت است.نکته قابل تامل دیگر اینکه برخلاف اغلب مدیران کت – شلوار پوش صدا و سیما، برمهانی با تصویری متفاوت معرفی شده که شاید بتوان آن را به ساختار شکنی او تعبیر کرد.

سینما مثبت برای این مدیر جدید آرزوی توفیق در مسوولیت‌های تعیین شده را دارد.

© 2022 تمام حقوق این سایت برای سینما پلاس محفوظ می باشد.