تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : رضا استادی
حوزه : اسلایدر, خبر
شماره : 9012
تاریخ : 21 مهر, 1400 :: 15:33
آقای خزاعی! از سینماگران پاکدست استفاده کن

سینمامثبت: یک منتقد سینما از رییس تازه سازمان سینمایی خواست از نیروهای مجرب پاکدست برای مدیریت زیرمجموعه‌های سینما، استفاده کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی خبری- تحلیلی سینمامثبت،حامد مظفری منتقد و روزنامه‌نگار مستقل با اشاره به تغییر و تحولات مدیریتی در سینما گفت: تنها چاره رئیس جدید سینما برای گریز از انبوه مشکلات رقم خورده در دهه اخیر، استفاده از نیروهای فرهنگی پاکدست و دارای سلامت اقتصادی برای مدیریت زیرمجموعه‌هاست.

این روزنامه‌نگار سابقه تاکید کرد: محمد خزاعی باید ترکیبی از جوان‌ترها و میانسالان را برای مدیریت درنظر گیرد و البته که قبل از هر چیز باید از پاکدستی نیروهایش مطمئن باشد.

مدیر رسانه مستقل سینماروزان گفت: امثال محمد آفریده یا سیدضیاء هاشمی از معدود سینماگران تربیت شده در سینمای پس از انقلاب هستند که خزاعی می‌تواند از تجربه آنها استفاده کند و با قرار دادن نیروهای جوانتر کنار آنها، اسباب انتقال تجربه را هم رقم بزند.

حامد مظفری گفت:  متاسفانه مدیران قبل علیرغم همه ادعاهای اعتدال‌گرایانه، تقریبا استفاده‌ای از نیروهای حرفه‌ای سینما نکردند و ترجیح دادند با سیاسی‌بازی، افرادی غیرمرتبط را از خواهرزاده تا شخصیت‌های سیاسی وارد سینما کنند که البته نتیجه‌ای هم جز افزودن بر مشکلات سینما نداشت و حالا خزاعی باید با انتخاب‌هایی هوشمندانه، جلوی ضرر را در همین نقطه بگیرد.

© 2022 تمام حقوق این سایت برای سینما پلاس محفوظ می باشد.