تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : رضا استادی
حوزه : رضا استادی, لاگ‌جری
شماره : 8832
تاریخ : 1 شهریور, 1400 :: 12:59
استقبال از یک رمان اقتصادی در بازار کتاب

سینما مثبت: رمان «لاگ‌جری» نوشته رضا استادی چندی پیش منتشر شد و با استقبال مخاطبان روبه‌رو شد. رضا استادی که در سه رمان قبلی‌اش ترکیبی از مضامین تاریخی، اجتماعی و عاشقانه را در بستر تاریخ معاصر ایران روایت کرده در تازه‌ترین رمانش سراغ موضوعی ملتهب در دل اقتصاد و تجارت رفته و زندگی چند شخصیت فعال در بخش اقتصاد را روایت کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی خبری- تحلیلی سینما مثبت به نقل از دنیای اقتصاد،به گفته نویسنده، این قصه در فاصله اردیبهشت ۹۴ تا بهمن ۹۸ و بر پایه تحقیقات دقیق نوشته شده و داستان آن طی دو روز در تهران و آنکارا اتفاق می‌افتد. ماجرای داستان از این قرار است که «مهفامِ آقاخان» و «مزدک متحدزاده» زن و شوهری حدودا سی‌وپنج ساله هستند. آنها به تازگی به آپارتمانی میلیاردی در زعفرانیه نقل مکان کرده‌اند. مزدک به‌عنوان مشاور رسانه‌ای و برندینگ سال‌هایی طلایی را در حرفه خود پشت سر گذاشته اما به‌دلیل همکاری با شرکتی که مدیرعامل آن اخیرا از ایران فرار کرده و حالا پرونده‌های قضایی متعدد دارد، دچار مشکلات کاری شده و دیگر شغل مناسب و با درآمد بالای گذشته‌اش را ندارد.

«هیچ‌وقت نامزد نبودیم»، «بدون تو غیر ممکن بود»، «حمام ترکی» و مجموعه داستان «خونه خالی» از دیگر آثار منتشرشده استادی در حوزه ادبیات داستانی است. او همچنین رمان دیگری با موضوع دفاع مقدس را نیز در آستانه انتشار دارد.

رمان «لاگجری»، اثر رضا استادی در ۴۵۲ صفحه، شمارگان ۴۴۰ و به‌بهای ۶۵ هزار تومان از سوی انتشارات سخن راهی بازار نشر شده است.

© 2022 تمام حقوق این سایت برای سینما پلاس محفوظ می باشد.