تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : رضا استادی
حوزه : اسلایدر, خبر
شماره : 7632
تاریخ : 16 دی, 1399 :: 12:27
مدیرعامل خانه سینما با تهدید امنیتی مواجه است؟

سینما مثبت:مدیر عامل خانه سینما امروز سه شنبه شانزدهم دی ماه حوالی ساعت 9 صبح در محدوده میدان هفت تیر توسط یکی از مخاطبان سینما مثبت مشاهده شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی خبری ـ تحلیلی سینما مثبت، شاهسواری داخل یک پژو پرشیا نوک مدادی به سمت جنوب میدان هفت تیر در حال حرکت بود. نکته قابل تامل اینکه شیشه های اتوموبیل مدیرعامل خانه سینما دودی بود به نحوی که از بیرون مشاهده داخل اتوموبیل به سختی ممکن بود! استفاده از شیشه های دودی مختص مقام های سیاسی ـ نظامی و افرادی است که تردد آن ها در سطح شهر با احتمال خطر یا حمله نیروهای معاند مواجه است و حالا استفاده مدیرعامل خانه سینما از اتوموبیلی با این ویژگی، این شائبه را در ذهن ایجاد می کند که نکند مدیرعامل خانه سینما هم جزو این گروه از افراد دسته بندی می شود؟! شاید در آینده ای نزدیک نیاز باشد تا برای نامبرده نیز مانند دیگر مسوولان، چراغ گردان روی اتوموبیل و اسکورت موتوری و حلقه یک و دو محافظان تعبیه شود؟!

البته می شود ماجرا را از سویی دیگر هم دید و آن اینکه به دلیل نارضایتی اهالی سینما از عملکرد صنفی این نهاد، مدیر عامل پوشش هایی از جنس شیشه دودی را در نظر می گیرد تا اگر زمانی در موقعیتی با اهالی ناراضی صنف مواجه شد، با حداقل احتمال خطر از آن ها دور شود!

سینما مثبت آماده انعکاس دیدگاه های مدیرعامل خانه سینما درباره این خبر است.

© 2021 تمام حقوق این سایت برای سینما پلاس محفوظ می باشد.