تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : رضا استادی
حوزه : اسلایدر, خبر
شماره : 7487
تاریخ : 28 آبان, 1399 :: 12:58
علت ابتلای نادر طالب زاده به کرونا مشخص شد

سینما مثبت: در 9 ماه گذشته با بروز و ظهور بیماری کرونا در کشور،افراد مختلفی از طبقات گوناگون اجتماعی به این بیماری دچار شدند. در میان این افراد ابتلای نادر طالب زاده به کرونا موجی از نگرانی را در میان اهالی رسانه و سینما پدید آورد. هرچند طالب زاده خوشبتخانه بهبود یافت اما حالا پس از گذشت چند ماه می توان به منشاء ابتلای این هنرمند به بیماری کرونا پی برد.

نادر طالب زاده در جلسه با مستندسازان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی خبری ـ تحلیلی سینما مثبت،شب گذشته ـ 27 آبان 99 ـ برنامه ای از شبکه مستند پخش شد که طی گروهی از مستندسازان متعهد و انقلابی در محلی به نام «نخلستان اوج» که کافه متعلق به سازمان اوج است گرد هم آمده بودند تا درباره مهم ترین مسائل حوزه مستند بحث و تبادل نظر کنند. بسیاری از مستندسازان حاضر در این نشست که 16 تیرماه امسال برگزار شد، ماسک زده بودند یا هنگام صحبت ماسک را تا زیر گلو پایین کشیده بودند اما در کمال تعجب، نه نادر طالب زاده و نه رییس سازمان اوج هیچ کدام ماسک نزده بودند و ظاهر امر نشان می دهد اعتقادی به استفاده از ماسک ندارند!

البته در اخبار مخابره شده از این نشست اعلام شده بود که جلسه مذکور با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شده اما تماشای فیلم مستند برنامه چیز دیگری را می گوید!  نکته قابل تامل اینکه طالب زاده 14 مرداد و حسنی 8 مرداد به کرونا مبتلا شدند.

عکس مخابره شده از جلسه مذکور برای رسانه ها

سینما مثبت امیدوار است هنرمندان و مسوولان در مجامع اینچنینی با رعایت اصول بهداشتی و استفاده از ماسک، هم به الگویی برای دیگران تبدیل شوند و هم خودشان از این بیماری مهلک دور بمانند و دغدغه اینکه ماسک زدن باعث کاهش زیبایی بصری آن ها در دوربین خواهد شد را نیز نداشته باشند!

© 2022 تمام حقوق این سایت برای سینما پلاس محفوظ می باشد.