تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : رضا استادی
حوزه : منفی پلاس
شماره : 3181
تاریخ : 22 اردیبهشت, 1395 :: 9:41
خبری تازه از آقازاده میرکریمی سینما مثبت: جشنواره کن از امروز در فرانسه در حالی کار خود را آغاز می کند که بخش عمده ای از سینماگران ایرانی حاضر در این رویداد از سوی خانه سینما و بنیاد سیمایی فارابی برای شرکت در این رویداد اعزام شده اند.

سینماگران ایرانی حاضر در کن،سینماپلاس،سینمامثبت،پلاس،PLUS،جشنواره کن،رضا میرکریمی،محمد صادق میرکریمی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی خبری ـ تحلیلی سینما مثبت، هر دو این نهادها نامی از افراد اعزامی را منتشر نکرده اند زیرا این مسئله همواره باعث بروز حاشیه های مختلفی شده و سوال های فراوانی را درخصوص نحوه تعیین افراد مناسب برای حضور در این رویداد مطرح کرده است اما طبق اطلاعات رسیده از کن، «محمد صادق میرکریمی» فرزند رضامیرکریمی هم در میان میهمانان این دوره جشنواره کن حضور دارد و کارت حضور در جشنواره را نیز به نمایندگی از خانه سینما دریافت کرده است. این مسئله سوالی را برای سینماگران پیش آورده که آیا آقا زاده میرکریمی، شخصا و با هزینه شخصی راهی کن شده یا از سهمیه خانه سینما برای حضور در این رویداد استفاده کرده است؟!

میرکریمی پیشتر بدون رعایت قواعد و قوانین خانه سینما نام فرزندش را به عنوان مدیر تولید فیلم سینمایی دختر اعلام کرده بود. جزئیات این خبر را می توانید در «اینجا» بخوانید.

سینما مثبت آماده انعکاس دیدگاه خانه سینما و بنیاد سینمایی فارابی درباره افراد حاضر در این رویداد است.

© 2019 تمام حقوق این سایت برای سینما پلاس محفوظ می باشد.