سه شنبه 12 مهر, 1401

مقالات مرتبط

وزیری که آتش اعتراض‌های مرتبط با مرحوم مهسا امینی را شعله‌ور کرد 06 مهر, 1401 فقدان اعتماد به نفس در اولین تصویر دبیر جشنواره فجر 15 تیر, 1401 سخنگوی غیررسمی سازمان سینمایی و مشکل فیلم برداران لیلا+ پاسخ 14 تیر, 1401 سینمای ایران، مزرعه ورشکستگی 25 اردیبهشت, 1401 چرا فیلمسازی یواشکی جذاب است؟ 21 اردیبهشت, 1401
نظرات

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − پنج =

 1. 1

  سام

  کل مصاحبه و حرفهایش دروغ بود. فکر میکرد با این حرفها میتواند مثد سابق به سینما بر میگردد ولی بدترین راه را انتخاب کرد ( دروغ گفتن پشت سر کسانی که زنده نیستند تو از خود دفاع کنند )
  معتاد شدن به هروئین به صورت بخوری !! و ناخواسته . قمار بازی فردبن با تیمسار ربیهی فرمانده نیروی هوایی !! التموس خواهر شاه برای شرکت در مهمانی دربار با سر تراشیده و زمان سربازی ؟ اگر ونقدر نزدیک بودید چرا شما را معاف نکردند ؟
  بس کنید و به شعور مردم توهین نکنید .وگر مردم هنوز شما را دوست داشتند با خواندن آن حرفها از شما بیزار شدند چون نشان دهنده شخصیت ضعیف و حقارت شما شدند که برای لر گشتن به سینما تن به دروغ گویی دادید . نمک نشناس نباشید. پلها را پشت سر و پیش رویتون رو خراب کردید.

  پاسخ
 2. 2

  سام

  البته او دیگر از دنیا رفته. من چند روز قبل آن مصاحبه را خواندم و از تعجب حیرت کردم. آخه اعتیاد بخوری ؟ آنهم با ریختن مواد لای موهایشان و نشستن پیش آقای کنگرانی تا از آن طریق معتادشان کنند ؟! تیمسار خلبان و فرمانده نیروی هوائی کشور در خانه فردین و نزد یک جوان تازه آرتیست شده قمار کنند و تریاک بکشند ؟! شما آنجا چه میکردید ؟
  و…نمیدانم برای چه اینکار را کرد و خود را نزد مردم و دویتان و همکاران قدیمی بی اعتبار کرد! البته خبر دارم که سالهای آخر عمر خیلی تلاش کرد تا مجوز بازیگری بگیره ولی نتونست و فقط در یک فیلم درجه 2 -3 تونست نقش بازی کنه . در هر حال دیگه رفته و بهتره بگیم روحش شاد و طلب آمرزش کنیم. احتمالا برای خود دلیلی داشته.

  پاسخ

تمام حقوق این سایت متعلق به سینما مثبت می باشد . طراحی شده توسط مدیا پلاس